Väderstad презентував інформаційний портал для допомоги з налаштування техніки

17 грудня 2019 52 0
Väderstad презентував інформаційний портал для допомоги з налаштування техніки
Väderstad Väderstad презентував інформаційний портал для допомоги з налаштування техніки

Орієнтуючись на зручність та ефективність роботи, компанія Väderstad представляє новий інтегрований портал для доступу до інструкцій і відео-посібників зі швидкого старту QuickStart у режимі офлайн (без підключення до мережі Інтернету). Про це повідомляє Traktorist.ua.

«Постійний доступ до інструкцій та відео-посібників під час роботи в полі є чудовою підтримкою для наших клієнтів. Вам потрібно відкалібрувати сівалку, підключити до трактора або налаштувати термінал ISOBUS — відео-посібники швидкого старту QuickStart допоможуть, коли це потрібно під час роботи в полі. Також на порталі розміщені інструкції з експлуатації та посібники з управління машиною», — зазначив старший віце-президент із продажу та маркетингу компанії Väderstad Маттіас Ховнерт.

Інструкції та відео швидкого старту QuickStart будуть доступні через новий портал, що інтегрований у систему управління Väderstad E-Control на базі планшета iPad. Після завантаження всі матеріали зберігатимуться в додатку Väderstad E-Control. Це дає можливість аграрію користуватися ними під час роботи в полі в режимі офлайн (без підключення до мережі Інтернет).

«Новий інформаційний портал дає змогу аграріям завантажувати відео-посібники швидкого старту QuickStart і інструкції безпосередньо в додаток E-control. Аграрії можуть знайти оновлені інструкції, каталоги запасних частин або посібник зі швидкого старту QuickStart, які є доступні», — інформує Маттіас Ховнерт.

Інноваційний інтегрований інформаційний портал доданий у нове безкоштовне оновлення додатку E-Control Väderstad, що буде доступне на початку 2020 р.

Виконано за допомогою Disqus

+ 34° ... + 21°

Вітер

2.6м/с

Опади

0.5мм

Вологість

41%
Матеріали за темою