Білоцерківський елеватор запустив нову програму співпраці з фермерами

20 грудня 2019 212 0
Білоцерківський елеватор запустив нову програму співпраці з фермерами
Kurkul.comБілоцерківський елеватор запустив нову програму співпраці з фермерами

На Білоцерківському елеваторі «ОЛАМ» запустили в роботу нову програму співпраці з клієнтами. Про це розповів комерційний директор елеватора Кирило Бондаренко в інтерв'ю Elevatorist.com.

Існують ситуації, коли не всім аграріям вдається у власних сховищах зберегти якість урожаю, закладеного на зберігання. Виходить, що вони програють у ціні.

«Для того, щоб аграрій міг уникнути подібних ризиків, на нашому Білоцерківському елеваторі ми вже запустили програму — MPЕ-контракт. За ним ми пропонуємо фермеру на 45 днів відстрочку фіксації ціни на продукцію. Тобто, якщо він вважає, що ціна на його зерно навесні буде краще, і при цьому не хоче платити за зберігання на елеваторі, то ці витрати ми беремо на себе», — розповів Кирило Бондаренко.

Це працює так: фермер завозить на елеватор партію зерна. На елеваторі вираховують середньоринкову ціну на продукцію і фіксують цю цифру як мінімальну ціну.  Нижче вона вже просто не опуститься.

«Якщо за 45 днів ринок впаде, то фермер стовідсотково отримає від нас оплату за цією ціною. Залежно від його потреб, ми відразу ж віддаємо йому від 20 до 60% вартості партії», — зазначив комерційний директор Білоцерківського елеватора.

Якщо за ці 45 днів ціна на зерно йде вгору — аграрій може її в будь-який день остаточно зафіксувати для угоди. Тоді і фіналізується MPЕ-контракт.

«Підхід до кожного MPЕ-контракту дуже індивідуальний. Але в середньому — ми беремо ціни портів, віднімаємо логістичні послуги і послугу навантаження на будь-який з видів транспорту, після чого отримуємо ціну на елеваторі. І фіксуємо всі окремою додатковою угодою», — додав Кирило Бондаренко.

Як результат, фермер 45 днів не платить за зберігання, при цьому елеватор гарантує йому збереження якості зерна. Крім того, клієнт відразу на руки отримує деяку суму, і відразу може вкласти її в розвиток бізнесу.

Виконано за допомогою Disqus