Соняшник на півночі США залишиться зимувати у полях

26 грудня 2019 99 0
Соняшник на півночі США залишиться зимувати у полях
yelkz.livejournal.comСоняшник на півночі США залишиться зимувати у полях

Сніг перешкоджає завершенню робіт зі збирання врожаю соняшнику в США. Через несприятливі погодні умови врожай олійної у штаті Північна Дакота зібрано лише з 50% площ, в Південній Дакоті — лише з 71%. Про це повідомляє SuperAgronom.com з посиланням на kazakh-zerno.net.

Через несприятливі погодні умови тисячі гектарів соняшнику в штатах Північна і Південна Дакота залишаться зимувати в полях.

«З осені збиранню врожаю перешкоджають дощі і сніг. Раніше ми розраховували на те, що опади навпаки дозволять аграріям отримати високі прибутки, а тепер немає впевненості в тому, що вони взагалі зможуть їх отримати, навіть якщо погода налагодиться», — зазначають аналітики.

Уже навесні американські фермери планують завершити збирання врожаю, втім, існує ризик, що через негоду або через можливе ураження посівів хворобами і шкідниками їм не вдасться отримати бажаний врожай. Стебла соняшнику не такі міцні, як у кукурудзи, їм також може зашкодити снігопад або сильний вітер. Ще одна загроза — втрата врожаю через шкоду птахів.

Слід зазначити, що понад 85% всього соняшнику в США вирощується в штатах Південна і Північна Дакота, Канзас і Колорадо.

Окрім соняшнику, на полях США залишиться зимувати ще 8% врожаю кукрудзи.

Виконано за допомогою Disqus

+ 30° ... + 15°

Вітер

1м/с

Опади

0мм

Вологість

48%