Милованов повідомив, коли іноземці отримають доступ до української землі

27 грудня 2019 1828 0
Милованов повідомив, коли іноземці отримають доступ до української землі
Kurkul.comМилованов повідомив, коли іноземці отримають доступ до української землі

Іноземцям можуть дозволити вийти на український ринок землі за пів року — рік після його запуску. Про це заявив міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов в інтерв’ю для РБК-Україна, передає AgroPolit.com.

«Якщо ми запускаємо земельний ринок восени, у жовтні 2020 р., то, думаю, пів року — рік і можна буде далі рухатися. Самі фермери, коли зрозуміють, як воно все працює, і переконаються, що немає великих проблем, першими підуть і скажуть: пустіть нам іноземців», — сказав він.

Тимофій Милованов зазначив, що лібералізований ринок землі в Україні має з’явитися якнайшвидше, тому що це сприятиме економічному зростанню країни. Проте у зв’язку з загальною недовірою суспільства до інституту держави перед повною лібералізацією ринку землі має бути перехідний період.

«По суті, суспільство каже: давайте зробимо етап, без іноземців, без великої концентрації угідь, з фінансовою підтримкою маленьких та середніх фермерів, подивимось, як воно працює, і , якщо працює добре, то давайте рухатися вперед до більш лібералізованого ринку», — пояснив Тимофій Милованов.

Виконано за допомогою Disqus