Реклама

Через пожежі в Австралії згоріло 100 молочних ферм

16 січня 2020 52 0

Австралійські аналітики c/г галузі вважають, що найбільшого впливу від пожеж зазнає ринок молока, а ключові штати, що виробляють молоко, (Вікторія та Новий Південний Уельс), зазнають найбільших втрат сільськогосподарських угідь та пошкодження інфраструктури. Про це повідомив Bloomberg.

Аналітики та чиновники, повідомляючи про стан аграрного сектору, наголошують, що близько 1,5% території країни постраждало, але пожежі тривають, тому дані втрат не є остаточними. 

Згідно із повідомленням, лісові пожежі завдали шкоди таким штатам, як: Вікторія, Східний Гіппсленд і Долину Беги, в Новому Південному Уельсу. 

У молочній галузі спостерігається проблема зі збором молока. Загалом було спалено 100 ферм, проте власники компаній запевняють, що ця втрата  «не матиме істотного впливу на діяльність».

У м’ясній галузі від пожеж постараждало 2,5 млн га території. Прогнозована втрата близько 1,7 млн овець і 450 тис. голів ВРХ. Це може призвести до скорочення на 2,4% національного поголів’я овець і зниження на 1,8% загальної чисельності ВРХ в 2020 р..

Пожежі зменшили площу полів для виробництва вовни, яка вже й так скоротилася через посуху. Виробництво стриженої вовни скоротиться на 9,2% до 272 млн кг у порівнянні з МР.

У виноградній галузі в постраждалих від пожеж районах налічується 1500 га виноградників, це 1% загальної площі в Австралії.

У бджолярстві, внаслідок посухи і лісових пожеж, стало недостатньо пилку і нектару. У Новому Південному Уельсі, який виробляє 45% меду країни були спалені тисячі вуликів. Прогнозується, що виробництво меду протягом наступних 10 років знизиться 30% нижче за історичний середній рівень.Деякі вулики перемістили в національні парки, а недогодованим бджолам дають цукор.

Втрата бджіл завдасть збитків господарствам, що залежать від запилення, у тому числі тим, які вирощують мигдаль.

Читайте також: На фермах Австралії під час масштабних пожеж загинуло 100 тисяч тварин.

Виконано за допомогою Disqus