На Вінниччині виявили зруйнований склад із залишками непридатних ЗЗР

28 січня 2020 295 0

В селі Бандишівка Могилів-Подільського району Вінниччині в ході позапланової екологічної перевірки було виявлено зруйнований склад із залишками непридатних пестицидів. Повідомляє Державна екологічна інспекція у Вінницькій області.

Зазначається, що відділом державного екологічного нагляду (контролю) поводження з відходами та небезпечними хімічними речовинами Державної екологічної інспекції у Вінницькій області спільно з представниками Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області було проведено позапланову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства в частині поводження з відходами Бандишівської сільської ради Могилів-Подільського району Вінницької області.

При проведенні обстеження фахівцями було встановлено, що на території с.Бандишівка, в межах населеного пункту, знаходиться зруйнована будівля із непридатними до використання хімічними засобами захисту рослин.

Читати за темою: На Кіровоградщині виявили несанкціоноване звалище агрохімікатів

Зазначається, що раніше в зазначеному приміщенні розміщувався склад пестицидів та агрохімікатів який належав місцевому с/г підприємству.

Територія, на якій було розташоване це приміщення, не ввійшла до розпайованих земель і приміщення складу самовільно було розібране місцевими жителями, а залишки небезпечних речовин залишились під відкритим небом. Протягом 2014 р. було проведено перезатарення залишків  в поліетиленові мішки та визначено їх орієнтовну вагу, яка становила 5 т.

За результатами проведеної перевірки Бандишівського сільського голову було притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді накладення штрафу та видано припис щодо вжиття заходів зі здійснення контролю за місцем зберігання непридатних до використання хімічних ЗЗР на підпорядкованій території та проведення робіт з їх безпечної ліквідації.

Виконано за допомогою Disqus