Обов’язкову сертифікацію сільгосптехніки відмінять

20 листопада 2015 90 0
Обов’язкову сертифікацію сільгосптехніки відмінять
Кurkul.comОбов’язкову сертифікацію сільгосптехніки відмінять

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України має намір з 1 січня 2016 р. скасувати обов'язкову сертифікацію сільськогосподарської техніки у зв'язку з набранням чинності європейських технічних регламентів. Про це йдеться у проекті наказу, опублікованому на сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

«З метою впровадження оцінки відповідності техніки сільськогосподарської вимогам технічних регламентів постановами Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2011 р. №1367 і №1368 затверджено Технічний регламент затвердження типу сільськогосподарських та лісогосподарських тракторів, їх причепів і змінних причіпних машин, систем, складових частин та окремих технічних вузлів і Технічний регламент складових частин і характеристик колісних сільськогосподарських та лісогосподарських тракторів, обов'язкове застосування яких почнеться з 1 січня 2016 р.», — йдеться у пояснювальній записці до документа.

Також додається, що наказ дозволить спростити імпорт необхідної техніки та усуне подвійну бюрократичну процедуру сертифікації.

Виконано за допомогою Disqus

+ 9° ... + 5°

Вітер

3.2м/с

Опади

0мм

Вологість

69%