Кучеренко на відеоконференції розповість, що відбулось із Агроінвестгруп

29 січня 2020 110 0

Віталій Кучеренко повідомив про організацію відеоконференції, на якій він розповість про події, які призвели до збанкрутування компанії «Агроінвестгруп» у січні 2019 р.Таку заяву він зробив на власній сторінці у Facebook.

У пості Віталій Кучеренко звернувся до «товаришів НЕ-партнерів» власника «Агроінвестгруп» Миколи Кучеренка, а саме: Івана Лефі, Володимира Бограду, Василя Калашника, Оксани Марковскової і Віталія Масюри.

«Пора включатися в роботу і надати інформацію поліції для зняття підозри,  повернення нас в Україну, організації компанії для реструктуризації заборгованості по «Агроінвестгруп». Постраждало дуже багато людей і компаній, і якщо ви думаєте, що всі про це забудуть, то помиляєтесь.

Досить вже робити лише нас цапами-відбувайлами», — написав Віталій Кучеренко

Нагадаємо, хронологію подій. Так на початку лютого 2019 р. почали надходити повідомлення, що фермери, що здали зерно на елеватори «Агроінвестгруп» в Одеській області, можуть залишитись без зерна і грошей.  Джерела на ринку повідомляли, що лише в Ізмаїлі кілька фермерів втратили гроші на зберіганні зерна на елеваторах «Агроінвестгруп» близько $5 млн.

Робота Аграрного фонду була заблокована 7 лютого о 14:00 працівниками НАБУ, які розпочали обшук у центральному офісі держкомпанії.Виконавчий директор ПАТ «Аграрний фонд» Микола Зубарєв заявив, що обшуки не випадково співпали за часом із заявою про зникнення зерна держкомпанії на елеваторах «Агроінвестгруп».

У червні 2019 р. фермери, які зберігали зерно на елеваторах «Агроінвестгруп», отримали  дозвіл на вивезення зерна з Ізмаїльського елеватора. А вже 4 липня 2019 р. Печерський районний суд Києва 3 липня заарештував на 60 діб ізмаїльського фермера Олександра Пєткова за звинуваченням в розкраданні зерна «Агроінвестгруп».

На початку серпня на продаж на платформі «СЕТАМ» виставили зернокомплекс агрохолдингу «Агроінвестгрупп». На торги виставлені: комплекс для перевантаження, обробки і зберігання зернових культур з млиновим заводом, крупозавод, макаронний цех і кукурудзяно-калібрувальна ділянка.

Вже 3 вересня 2019 р. Ощадбанк отримав судове рішення про стягнення понад 265 млн грн з групи компаній «Агроінвестгруп» та її бенефіціара. А 18 вересня 2019 р. Віталій Кучеренко приніс вибачення гравцям ринку і заявив, що борги компанії «Агроінвестгруп» реструктуризують. 

Наприкінці жовтня 2019 р. суд визнав недійсним продаж фермерського зерна з елеваторів «Агроінвестгруп».

 

 

 

Виконано за допомогою Disqus

+ 39° ... + 23°

Вітер

1.2м/с

Опади

3.1мм

Вологість

54%