Väderstad закрив 2019 фінансовий рік з рекордними показниками

31 січня 2020 1189 0
Väderstad закрив 2019 фінансовий рік з рекордними показниками
VäderstadVäderstad закрив 2019 фінансовий рік з рекордними показниками

Шведський виробник сільськогосподарської техніки Väderstad зареєстрував у 2019 фінансовому році оборот у розмірі 3,35 млрд шведських крон і операційний прибуток в 172 млн шведських крон. Про це повідомляє прес-служба Väderstad.

Таким чином, оборот Väderstad збільшився на 11%, а прибуток — майже на 24% у порівнянні з попереднім роком. Генеральний директор Väderstad Group Матс Боверуд назвав 2019 р вдалим.

 «Незважаючи на загальний спад в промисловості, нам вдалося збільшити частку ринку як у Європі, так і в Канаді. Це доказ того, що клієнти цінують техніку преміум-класу, яка служить довше, проста у використанні і дає кращі результати», — акцентував гендиректор.

Як завжди, Väderstad буде реінвестувати від 6% до 8% свого обороту в розвиток.

 «Розробка продукції — це серце нашого бізнесу та ті інвестиції, які довели свою прибутковість в довгостроковій перспективі, дозволяючи нам зберігати лідируючі позиції», — наголосив Матс Боверуд 

За його словами, останнє десятиріччя характеризувалося підвищеними вимогами до сільського господарства. Це зробило сільгосптехніку більш складною, що, в свою чергу, посилило ступінь взаємодії Väderstad з клієнтами. Виробнику вдалося задовольнити цей попит у 2010-і роки за рахунок розвитку існуючої техніки і технологій і завдяки новій сівалці точного висіву Tempo, яка була запущена на початку десятиліття.

Менеджер з продажу в північних країнах і співвласник Väderstad Бо Старк підкреслює значення тісної співпраці з фермерами в усьому світі.

«Це питання розуміння їх потреб як на сьогоднішній, так і на завтрашній день і, звичайно, розробки на цій основі рішень, які перевершать їх очікування», —  заявив Бо Старк

2020-ті стануть десятиліттям сталого розвитку та вирощування нових сільгоспкультур. Населення світу зростає, попит на продовольство збільшується, але в той же час посівні площі скорочуються, а зміна клімату стає дедалі відчутнішою.

«Наша здатність разом з фермерами допомогти вирішити це рівняння з допомогою ще більш ефективної техніки і технологій вирощування має вирішальне значення для нашого подальшого успіху. Для того, щоб досягти високих показників, ми повинні йти в ногу з фермерами та споживачами в питаннях сталого розвитку. Ми повинні розуміти, чого хочуть споживачі, щоб надати їм техніку, яка перевищує очікування, та методи її доставки», — пояснив Бо Старк.

Виконано за допомогою Disqus

Матеріали за темою