Vӓderstad оснастить сівалки Rapid системою контролю висіву SeedEye

17 лютого 2020 100 0
Vӓderstad оснастить сівалки Rapid системою контролю висіву SeedEye

У 2020 р. сівалки з одночасним внесенням добрив Vӓderstad Rapid Combi опціонально можуть оснащуватися системою контролю висіву SeedEye. Повідомляє Traktorist.ua з посиланням на прес-службу компанії.

Система SeedEye може працювати у трьох режимах: контролювати норми висіву за вагою насіння (кг/га), порахувати кількість посівного матеріалу й висівати встановлену кількість насіння у штуках на метр квадратний або лише реагувати на забивання. 

Висівний матеріал під час руху насіннєпроводом проходить через шість оптичних датчиків, які обладнані сенсорами (інфрачервоним світлом). Насіння, що рухається крізь промінь світла, перериває його, а датчики, у свою чергу, фіксують. Такий сенсор вимірює кількість насіння ріпаку з точністю до 99%, а підрахунки насіння пшениці чи інших зернових становить 98-99% за швидкісної можливості підрахунку — близько 250 зернин за одну секунду. У разі засмічення чи запилення система автоматично підсилює сигнал сенсорів.

Оператор сівалки встановлює норму висіву насіння шляхом введення в програму на планшеті iPad відповідного значення кількості насіння на один квадратний метр. У разі потреби оператор може змінити норму висіву насіння на квадратний метр, ввівши для цього нові значення, які відображаються на планшеті iPad із градацією, наприклад, 10%. Сівалка відразу переналаштовується на висів із заданою кількістю насіння на квадратний метр (незалежно від швидкості руху трактора) та відображає фактичне значення на дисплеї. Система однаково добре працює з монітором або без монітора ISOBUS.

«Технології, які допомагають розширити доступ до інформаційних ресурсів, є ключем до точного землеробства. Доступ до точних даних висіву дає аграрію змогу приймати оптимальні рішення з управління сільськогосподарським підприємством для підвищення ефективності та досягнення максимальних результатів у рослинництві», — зазначив старший віце-президент із продажу та маркетингу компанії Väderstad Маттіас Ховнерт. 

Також протягом 2020 р. система контролю висіву SeedEye буде доступна для сівалок Spirit R 300S, Spirit 600-900S і Spirit 600-900C.

Виконано за допомогою Disqus