У компанії Väderstad відбулися зміни в топ менеджменті

12 березня 2020 108 0
Пол Ховесен
farmer.plПол Ховесен

Спеціаліст із сільського господарства Пол Ховесен став новим членом ради директорів шведського виробника сільськогосподарської техніки Väderstad. Повідомляє Traktorist.ua.

Пол працює з Väderstad з 1990-х рр. Датсько-британський фахівець із сільського господарства має великий досвід роботи в галузі, а також відомий своєю глибокою прихильністю сталого розвитку.

Вибори Пола в керівництво Väderstad відбулися 15 лютого на річних зборах акціонерів. Ховесен працює в сільськогосподарському секторі Великобританії з 1987 р. Цікаво, що в той же час він є власником і керуючим великого сільськогосподарського підприємства на півночі Польщі.

Генеральний директор і співвласник Väderstad Крістер Старк, не приховує свого задоволення призначенням Пола членом ради директорів.

«Наша співпраця почалося на початку 90-х років, коли Пол брав участь в роботі Väderstad за технологією точного землеробства. Я переконаний, що завдяки своїй міжнародній практиці в галузі він принесе дуже цінний досвід для нашого подальшого розвитку», — зазначив генеральний директор і співвласник Väderstad Крістер Старк. 

Пол Ховесен вважає, що Väderstad має практичні і теоретичні основи для створення нових сільськогосподарських технологій майбутнього. У нього також є амбітні плани на майбутнє.

«Моя мета — допомогти нам залишатися в авангарді виробників, які розробляють машини і технології для сільського господарства», — сказав Пол Ховесен.

До складу нового правління Väderstad входять: президент правління Крістер Старк, Сів Старк, Крістіна Старк, Андреас Старк, Бо Старк, Ліннея Старк, Шарлотта Старк, Вікторія Сирен, представники профспілок Пітер Бладх і Магнус Панцар, а також зовнішні члени правління Енн Крумлінде і Пол Ховесен.

Виконано за допомогою Disqus