Уряд запустив програму доступних кредитів для бізнесу

3 лютого 2020 653 0
Уряд запустив програму доступних кредитів для бізнесу
Kurkul.com

Сьогодні уряд запустив державну Програму доступних кредитів «5-7-9%». Про це на своїму телеграм-каналі написав прем’єр-міністр України Олексій Гончарук, інформує AgroPolit.com.

«Ця програма для тих, хто давно мріяв про свій маленький бізнес, але досі не наважувався на це з різних причин. Дешеві кредити для людей передбачені на створення і розширення власного мікро- та малого бізнесу під рекордно низький відсоток — 5, 7 або 9% на суму до 1,5 млн грн строком до 5 років», — написав Олексій Гончарук.

Згідно даних, на програму в цьому році уряд виділив 2 млрд грн — за рік це дозволить видати понад 50 тисяч доступних кредитів, створити до 90 тисяч нових робочих місць і залучити близько 2 млрд грн внутрішніх інвестицій у сферу малого бізнесу.

«Ми розраховуємо, що за 5 років сума виданих доступних кредитів сягне 30 млрд грн.  Щоби запустити економіку, українцям потрібно дати доступ до дешевих ресурсів. Гроші не мають бути «дорогими», а тому держава компенсує частину відсоткової ставки на кредити, які видаватимуть банки», — додав прем’єр-міністр.

Нагадаємо, уряд спростив умови кредитування мікро- та малого підприємництва

Виконано за допомогою Disqus