Викрито злочинну схему експорту горіхів з несплатою податків на 15 млн грн

4 лютого 2020 121 0

Слідчі центрального апарату Державного бюро розслідувань викрили злочинну схему групи осіб за участю Державної фіскальної служби, які незаконно організували експорт волоських горіхів через митний кордон з ухиленням від сплати податків. Попередня сума збитків Державному бюджету складає понад 15 мільйонів гривень, повідомляє сайт ДБР.

Читати за темою: Секрети горіхового бізнесу: поради початківцям від Івана Юкала. Частина 1

Наразі триває 10 обшуків у органах ДФС, на митних постах, а також за місцем проживання осіб, які можуть бути причетними до цієї схеми. Вже виявлено документи, що можуть свідчити про незаконну діяльність.

Слідчі дії проводяться у рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України (зловживання владою та службовим становищем), ч. 2 ст. 205-1 Кримінального кодексу України (підроблення документів, які подаються для проведення державної реєстрації юридичної особи), ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу України (ухилення від сплати податків, зборів, що призвело до фактичного ненадходження до бюджету коштів в особливо великих розмірах).

Нагадаємо, що цьогоріч в Україні збільшаться площ під горіхоплідними культурами.

 

Виконано за допомогою Disqus