У четвер Рада розгляне законопроект про ринок землі у другому читанні

4 лютого 2020 380 0
У четвер Рада розгляне законопроект про ринок землі у другому читанні
У четвер Рада розгляне законопроект про ринок землі у другому читанні

Перший заступник заступник глави фракції «Слуга народу» Олександр Корнієнко повідомив, що у четвер 6 лютого Верховна рада України розгляне законопроект про ринок землі №2178-10 у другому читанні, повідомляє Agropolit.com.

Нагадаємо, що на минулому тижні Аграрний комітет Ради раптово розпочав роботу над поправками до земельного законопроекту, хоча такого питання не було в порядку денному.

Також сьогодні президент України Володимир Зеленський заявив, що він вважає лояльним запропонований в Україні закон про ринок землі. Таку публічну заяву він зробив під час ознайомлення з роботою програми «Доступні кредити 5-7-9%» в одному з банків. Як приклад президент навів відкриття ринку землі у Туреччині:

«У них було багато питань у фермерства, багато питань від уряду, від старого уряду особливо. І було дуже багато різних закликів на різних телеканалах, медіаактивності, були проти. У них більш жорсткіша там була система – вони відкрили його (ринок землі — ред.) для всіх і відкрили, повністю лібералізували у всьому», — прокоментував Володимир Зеленський.

Читати за темою: Після відкриття ринку банки не зможуть купувати землю — Сольський

Виконано за допомогою Disqus