Väderstad став фіналістом конкурсу Королівської шведської академії інженерних наук

10 лютого 2020 22 0
Väderstad став фіналістом конкурсу Королівської шведської академії інженерних наук
Väderstad

Компанія Väderstad стала одним із п’яти фіналістів конкурсу Королівської шведської академії інженерних наук — Smart industry 2019. Конкурс винагороджує компанії, які застосовують інноваційні можливості цифрових технологій та діджиталізації для ведення бізнесу й отримання високих результатів. Повідомляє Traktorist.ua з посиланням на прес-службу компанії.

«Ми дуже пишаємось цією відзнакою і раді бути номінованими. Це є доказом нашого великого потенціалу та здатності втілювати ідеї в ефективні рішення», — зазначив президент і генеральний директор Väderstad Group Матс Беверуд. 

Smart Industry — конкурс, заснований 2016 р. Асоціацією шведської інженерної індустрії та Королівською шведською академією інженерних наук, щоб стимулювати цифрову трансформацію в технічні технології шляхом висвітлення вдалих прикладів. Фіналістів і переможців призначає журі, що складається з високопоставлених представників галузі та наукових кадрів.

«Техніка та технології Väderstad — результат нелегкої праці і цілеспрямованості інженерно-конструкторського колективу компанії протягом багатьох поколінь. Це прагнення до вдосконалення є визначальною рисою Väderstad і потужною мотивацією, тому тогорічна почесна «королівська» відзнака — не перше визнання досягнень, коли компанію було заслужено вшановано за її інновації», — додали в прес-службі Väderstad Group.

Оголошення результатів конкурсу відбулося 5 лютого, перемогу здобула компанія Mobilaris, яка займається постачанням програмних рішень для мобільних послуг.

Виконано за допомогою Disqus

+ 13° ... + 7°

Вітер

2.8м/с

Опади

0мм

Вологість

64%