Заводи Китаю з виробництва ЗЗР не працюють вже три тижні через коронавірус

11 лютого 2020 58 0

Китай сьогодні займає важливе місце у світовій економіці. І коли його заводи не працюють протягом трьох тижнів, звичайно, це має вплив на ринки, які із ним пов’язані, зокрема і на ринок засобів захисту рослин. Про це розповіла  комерційний директор компанії ALFA Smart Agro Тетяна Мосендз, інформує SuperAgronom.com.

Проблеми виникнуть в першу чергу в компаній-імпортерів готової продукції, які планували доставку на період після китайських свят. Навіть ту продукцію, яка була виготовлена раніше, вони не встигнуть отримати до початку весни через те, що закриті порти.

Читати за темою: Дрібні фермери Китаю на межі банкрутства через коронавірус

Ситуація може вплинути і на виробників ЗЗР, які закуповують там діючі речовини. Усі добре розуміють, що й після завершення карантину китайським заводам знадобиться ще деякий час, щоб ввійти в ритм і виконати всі замовлення, які накопичились.

«Що стосується ALFA Smart Agro, то на нас ця ситуація вплинула мінімально. Ми, як виробник ЗЗР, закуповуємо сировину заздалегідь, а також маємо резерв діючих речовин, які потрібні для виготовлення основних препаратів. Тому 80% продукції, яку ми готуємо до весняного сезону, вже знаходиться на складі. Решта — на різних етапах доставки. Але важливо, що продукція та сировина встигли вийти з портів Китаю до їх закриття і будуть доставлені в Україну вчасно», — сказала Тетяна Мосендз.

Виконано за допомогою Disqus