Для нарощення експортних позицій Україні потрібно 15 торгових аташе — думка

11 березня 2020 63 0
Геннадій Супіханов, один із претендентів на крісло голови Держпродспоживслужби
Kurkul.comГеннадій Супіханов, один із претендентів на крісло голови Держпродспоживслужби

Якщо Україна хоче втримати й наростити свої експортні позиції у світі, то в найближчі роки країні потрібні 12-15 торгових аташе по всьому світу. Про це в інтерв’ю на AgroPolit.com заявив один із претендентів на крісло голови Держпродспоживслужби Геннадій Супіханов.

«В України немає іншого шляху розвивати експорт, окрім як створювати мережу торговельних аташе. Це зробили багато країн і досягнули успіху. Це робить і наш сусід Росія (потенційний конкурент) — у них заплановано в 2020 р. запустити 50 торгових аташе по світу. Вони це вже анонсували. Якщо Україна хоче втримати та наростити свої експортні позиції у світі, то в найближчі роки нам потрібні 12-15 торгових аташе по всьому світу», — наголосив Геннадій Супіханов.

За його словами, пріоритетним має бути ринок Європи.

«Другим має бути ринок Єгипту, через який зайдемо у Північну Африку, третій — Китай і Південно-західна Азія, четвертий — Близький Схід. Допомагати в освоєнні цих ринків мають торговельні аташе, або представники. Як мінімум у цих п’яти регіонах має бути по одному представнику. Торговельні аташе повинні виключно займатися питаннями пошуку нових ніш та представляти інтереси України як потужного виробника продуктів харчування на своїх ділянках.  Це мають бути очі й руки бізнесу українського за кордоном», — підсумував претендент на крісло голови Держпродспоживслужби. 

Нагадаємо, Геннадій Супіханов назвав 4 першочергові завдання з реформування Держпродспоживслужби.

Виконано за допомогою Disqus