Väderstad оснастив сівалки Tempo комплектом для дрібнонасіннєвих культур

24 березня 2020 25 0
Väderstad оснастив сівалки Tempo комплектом для дрібнонасіннєвих культур
VäderstadVäderstad оснастив сівалки Tempo комплектом для дрібнонасіннєвих культур

Оснастивши сівалки Tempo компанії Väderstad  комплектом для висівання дрібнонасіннєвих культур ви зможетет підвищити точність під час сівби таких культур, як озимий ріпак і цукрові буряки. Повідомляє Traktorist.ua.

Цей новий комплект для висіву, що застосовується на сівалках Väderstad сімейства Tempo, значно поліпшує результати сівби культур із дрібним насінням. Завдяки цьому підвищується продуктивність і розширюються можливості використання високошвидкісних сівалок у фермерських господарствах.

Комплект для висіву дрібнонасіннєвих культур придатний для установлення на сівалки Tempo всіх моделей та типорозмірів.

Основними компонентами для висівання дрібнонасіннєвих культур є амортизовані опорні колеса з можливістю регулювання кута розташування загортальних коліс, його можна легко змінити за допомогою важеля на кожній висівній секції.

«Призначення підпружиненого прикочувального колеса — забезпечення оптимального контакту між насінням і ґрунтом. Облаштування прикочувальних коліс амортизатором дає змогу регулювати дію механізму так, щоб забезпечити дбайливе поводження з насінням. Завдяки цьому можна досягти оптимальних умов роботи з дрібнонасіннєвими культурами, які висівають на невелику глибину», — зазначається у повідомленні.

Читати за темою: Väderstad презентував 5 інноваційних с/г машин

Виконано за допомогою Disqus

+ 10° ... + 8°

Вітер

4.7м/с

Опади

1.3мм

Вологість

77%