У фермера з Кіровоградщини вимагали понад $1 млн за призначення на держпосаду

13 березня 2020 453 0
У фермера з Кіровоградщини вимагали понад $1 млн за призначення на держпосаду

Нещодавно співробітники Служби безпеки України викрили керівників структурних підрозділів Міністерства юстиції та Державної кримінально-виконавчої служби України на вимаганні неправомірної вигоди у розмірі понад $1 млн. Повідомляє прес-служба СБУ.

Співробітники спецслужби встановили, що за посередництва керівників двох київських комерційних структур, посадовці вимагали від фермера з Кіровоградщини $75 тис грн. за призначення його на посаду директора одного із державних сільськогосподарських підприємств регіону.

Виконати домовленості вони збирались завдяки зв'язкам експосадовця Мін`юсту, який позиціонує себе як «тіньовий куратор виконавчої служби із земельних питань». Крім того зловмисники вимагали від фермера додатково сплати $1 млн.

Трьох учасників корупційної схеми правоохоронці затримали в одному із столичних бізнес-центрів після отримання першої частини неправомірної вигоди у розмірі $20 тис., а організатора у службовому кабінеті, в будівлі Державної пенітенціарної служби України.  

В межах кримінального провадження, відкритого за ч.3 ст.368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України, вирішується питання щодо оголошення затриманим про підозру та обрання міри запобіжного заходу. Операція з викриття проводилась спільно із слідчими поліції під процесуальним керівництвом прокуратури Кіровоградської області. 

Читайте також: Прокуратура затримала на хабарі керівника філії ДП Конярство України

Виконано за допомогою Disqus