Фермер із Київщини через рік після своєї смерті продав землю

18 березня 2020 4212 0

Засновник фермерського господарства «Гранд» 39-річний Євген Кондратенко раптово помер у грудні 2016 року, однак уже в січні 2018 року нотаріус Київського міського нотаріального округу Тетяна Секістова посвідчила договір купівлі-продажу земельної ділянки площею 18,6 га у Бориспільському районі, який нібито підписав сам Євген Кондратенко.

Про це йдеться у сюжеті програми «Надзвичайні новини» на ICTV.

Тепер друзі та родичі померлого засновника фермерського господарства «Гранд» Євгена Кондратенка змушені охороняти місце його поховання, адже, на їхню думку, рейдери можуть знищити тіло чоловіка з метою заволодіння землею.

«Ось цими руками я хоронив свого друга і тепер цими ж руками маю захищати його могилу для того, щоб зловмисники не вкрали його тіло, не зробили його віртуально живим і не заволоділи майном», — розповідає товариш Євгена Кондратенка Сергій.

Мати Євгена Зінаїда Кондратенко, яка успадкувала господарство сина після його смерті, звернулася до правоохоронних органів та суду, аби відстояти землі сімейного господарства.

«Виявляється, мій син через рік після своєї смерті «продав» землю. У паспорт, який надали при продажі, вклеєне фото зовсім іншої людини, яку я ніколи в житті не бачила», — каже

Покупці землі — новостворена столична компанія із назвою, дуже схожою на фермерське господарство померлого Євгена Кондратенка, — фермерська компанія «Гранд КМ».

За словами адвокатки родини Кондратенко Семени Грапенюк, договір купівлі-продажу, який засвідчував перехід права власності, визнано недійсним. На той момент у реєстрі актів цивільного стану уже містилася інформація про те, що Кондратенко Євген помер.

Так, Господарський суд Київської області рішенням від 19 листопада 2018 року у справі № 911/1693/18 повінстю задовольнив позов ФГ «Гранд» до фермерської компанії «Гранд КМ» та визнав недійсним договір купівлі-продажу земельної ділянки від 24 січня 2018 року.

Після програшів у судах рейдери продовжують наполягати: землю купили у живої людини, яка інсценувала свою смерть і зараз переховується.

Виконано за допомогою Disqus