Через карантин експортери можуть застрягти у чергах на кордоні

20 березня 2020 407 0

Від недавна, у зв’язку з карантинними заходами щодо запобігання поширенню коронавірусу, в Україні закрито більшість контрольно-пропускних пунктів. Через це експортерам, продукція яких потребує ветеринарного контролю, радять уникати завантажених місць і обирати альтернативні шляхи. Повідомляє пресслужба Держпродспоживслужби.

Зазначається, що на прикордонному пункті Ягодин-Дорогуськ утворились величезні автомобільні черги. Міністерство фінансів Республіки Польща просить вибирати альтернативні маршрути до пунктів пропуску Рава-Руська-Гребенне та Краковець-Корчова для вантажів, які підлягають ветеринарному огляду.

В цих двох пунктах пропуску також буде здійснюватися оформлення вантажів, супровідні документи на які були видані раніше із зазначенням в них прикордонного переходу Ягодин-Дорогуськ та які станом на тепер знаходяться в дорозі.

«Також тимчасово до відповідного повідомлення, експорт автомобільним транспортом даних вантажів до Європейського Союзу через територію Польщі буде здійснюватися виключно через пункти пропуску Рава-Руська-Гребенне та Краковець-Корчова», – повідомили у Держпродспоживслужбі.

Читайте також: Пропускні пункти з найбільшим потоком товарів закривати не будуть

Виконано за допомогою Disqus