Українські аграрії виділяють кошти на боротьбу з коронавірусом

23 березня 2020 475 0

У зв’язку з поширенням пандемії коронавірусу, директор підприємства «П’ятидні» Валерій Діброва виділить мільйон гривень для медицини Волинської області, задля протистояння хворобі. Повідомляє volynpost.com.

Про це він заявив під час позачергового засідання сесії обласної ради, однак зауважив, що поки не знає куди саме спрямує ці гроші.

«Чи вони підуть через фонд «Волинь-2014», чи на обласну лікарню, чи на районну лікарню — це буде вирішуватися, але ці гроші будуть виділені»,— сказав Валерій Діброва.

Подібна ініціатива з’явилася у Сумській області, на Білопільщині звернулись до всіх сільгоспвиробників з проханням виділити по 5 грн з гектару на боротьбу з коронавірусом. Зібрані кошти планують використати на закупівлю необхідного обладнання, засобів захисту та ліків.

«Ми звернулися до всіх сільгоспвиробників району. Якщо 100 тисяч гектарів землі, то можемо вже зібрати до півмільйона гривень. Це вже якась сума, вже можна придбати захисні маски, костюми, якісь медикаменти… У перший день надійшло близько 7 тис. грн. Будемо всіх обдзвонювати, доводити до відома. Це діло – добровільне, ми нікого не змушуємо. Не маємо права», — повідомив міський голова Білопілля Юрій Зарко.

Керівництво ГК «Прометей»  теж вирішило допомогти у боротьбі з поширенням коронавірусу. Тож організували видачу профілактичних засобів для жителів Миколаєва.

«Україна зараз проходить тест не тільки на коронавірус, а й тест на людяність, готовність прийти на допомогу і надати підтримку. Найголовніше зберігати спокій і не піддаватися паніці. Давайте зупиняти поширення інфекцій, починаючи з себе», — зазначає керівництво компанії.

Читайте також: Карантин може спричинити дефіцит сільгосптехніки — думка

Виконано за допомогою Disqus