Експерт розповів, як збільшити прибутковість виробництва соняшнику

25 березня 2020 84 0
Експерт розповів, як збільшити прибутковість виробництва соняшнику
Kurkul.com

Існує декілька способів для того, щоб досягти певного рівня прибутковості в регіонах України, де соняшник є монокультурою. Про це розповів продакт-менеджер компанії MAS Seeds Тібо Леклерк у матеріалі «Основні чинники у виборі гібриду та технології вирощування соняшнику – поради французького експерта» на SuperAgronom.com.

«Потрібно уникати використання технології strip-till та прямого посіву, щоб убезпечити поле від розповсюдження хвороб, що виникають внаслідок накопичення залишків попередника на полі», — говорить він.

Також, за його словами, необхідно використовувати технологію Clearfield Plus, що асоціюється зі стійкістю до вовчка 7-ї раси, для подвійного захисту від бур’янів та вовчка.

«Якщо у регіонах, уражених вовчком, використовуєте класичну технологію посіву та класичний гібрид, стійкий до вовчка, то будете помічати швидке поширення вовчка та виникнення восьмої, дев’ятої або й десятої раси вовчка на своєму полі. Використання ж технології Clearfield Plus здатне зупинити поширення нових агресивних рас вовчка», — підсумував Тібо Леклерк.

Читайте також: Експерт розповів, як виростити високоолеїновий соняшник в Україні

Виконано за допомогою Disqus