Фермерам порадили досходовий ґрунтовий гербіцид для захисту соняшнику

23 березня 2020 148 0
Фермерам порадили досходовий ґрунтовий гербіцид для захисту соняшнику
UKRAVIT

Майбутній рівень врожаю соняшника визначається рівнем захисту насіння, сходів на початкових етапах росту та в період вегетації не лише від хвороб і шкідників, але й від бур’янів.

Зі слів керівника агрономічного департаменту компанії UKRAVIT Олександра Мигловця, нетипові погодні умови цієї зими сприяли активному росту та розвитку небажаної рослинності, яка без ефективних заходів контролю створюватиме конкуренцію для культур.

«Наразі аграрії, які планують вирощувати соняшник, в очікуванні оптимальної температури як повітря, так і ґрунту, а також весняних опадів, необхідних для сівби. Проте в умовах сезону 2020 особливу увагу варто приділити створенню безконкурентного середовища для молодих рослин. Тому обов’язковим елементом технології вирощування є застосування ґрунтових гербіцидів (найкраще багатокомпонентних, які характеризуються розширеним спектром контрольованих бур’янів та запобігають появі резистентності)». Це забезпечать найкращий фітосанітарний стан посівів», — відзначив Олександр Мигловець.

Фахівець радить віддати перевагу ґрунтовому двокомпонентному гербіциду Варяг (метолахлор, 315 г/л + тербутилазин, 190 г/л). Гербіцид застосовується для обприскування ґрунту до, під час або після сівби культури, але до появи сходів.

Діючі речовини препарату блокують різні сайти у сегетальної рослинності, і це забезпечує багатовекторну дію, надзвичайно ефективний контроль та надійний тривалий захист. Завдяки фізико-хімічним властивостям діючих речовин Варяг не проявляє фітотоксичної дії щодо соняшника, навіть за випадання надмірної кількості опадів. Він повністю розкладається в ґрунті, внаслідок чого відсутні будь-які обмеження в організації сівозміни.

Виконано за допомогою Disqus