BEDNAR оснастив посівну та ґрунтообробну техніку А-дисками

1 квітня 2020 74 0
BEDNAR оснастив посівну та ґрунтообробну техніку А-дисками
Вednar.com

Компанія BEDNAR оснастила посівні комплекси Omega, дискові лущильники Swifterdisc та борони Atlas А-дисками. Повідомляє Traktorist.com.

«А-диски мають спеціальний профіль, який по колу оснащений великою кількістю ріжучих кромок, що дозволяють легко проникати в усі типи ґрунтів, а також краще роблять перемішування рослинних решток, добрив та проводять більш ефективне подрібнення великої кількості рослинних решток, включаючи стебла рослин», — йдеться у повідомленні.

Зазначено, що форма А-дисків дозволяє перемішувати оброблюваний ґрунт в кілька разів ефективніше в порівнянні зі стандартним зубчастим диском. Кожний профільний виступ диску підхоплює ґрунт та підіймає його на поверхню, де й відбувається перемішування.

Практичні дослідження у господарствах довели високу ефективність А-дисків та їх перевагу над ромашковими та круглими дисками у виконанні операцій подрібнення та перемішування мульчі з ґрунтом на задану глибину.

На більшості агрегатів А-диски розміщуються за системою Twin-Disc (по два на одній стійці) для кращої прохідності пожнивних залишків, та кріпляться на підшипниках, що не потребують обслуговування.

Читайте також: Bednar провів польові демонстрації зернової сівалки Omega

Виконано за допомогою Disqus