Компанія BEDNAR презентувала дискову борону з Х-подібним розташуванням дисків

13 квітня 2020 506 0
Компанія BEDNAR презентувала дискову борону з Х-подібним розташуванням дисків
Вednar.com

Чеський виробник агротехніки BEDNAR FMT презентував українським аграріям нову дискову борону Atlas AO_Profi, яка відзначається кращою керованістю і забезпечує точний рух за траєкторією трактора. Повідомляєтся на сайті Traktorist.com.

«Лозунгом «Відкрий для себе Х-фактор!» виробник пояснює перевагу агрегату, яка передбачає Х-подібне розташування дисків. Таке технічне рішення запобігає «дрейфуванню» агрегату та забезпечує кращу керованість і точний рух за траєкторією трактора», — йдеться у повідомленні.

Зазначено, що серед переваг та особливостей Atlas AO_Profi є інтегрована транспортна вісь, яка забезпечує ідеальний розподіл центру ваги агрегату з робочою шириною 3 м. Агресивні A-диски забезпечують краще подрібнення та перемішування рослинних решток. Стійка має систему захисту NON-STOP з тиском 200 кілограм. Діаметр диску становить 620 мм та дозволяє обробляти ґрунт на глибину до 16 см, при цьому, інтенсивно перемішуючи рослинні рештки. Опційно агрегат оснащений переднім ріжучим котком Trash Cutter.

Крім того, агрегат характеризується високою робочою швидкістю до 15 км/год.

Українські аграрії зможуть придбати агрегат в покращеній комплектації, включно з 2 безкоштовними опціями: гідравлічного регулювання глибини, що дозволяє легко налаштовувати та керувати агрегатом з кабіни трактора та передніми опорними колесами, які забезпечують стабільність та надійність в роботі, а також рівномірність робочої глибини агрегату.

«Підвищення врожаю більшості культур є результатом застосування нових методів обробки ґрунту, захисту і живлення рослин, а також нових ефективних гібридів. Кількість поживних залишків також збільшується зі зростанням врожаю і їх потрібно переробляти. У зв'язку з цим ми розробили агрегат Atlas AO_Profi, який здатний переробляти великий обсяг поживних залишків за один прохід. На додаток до традиційного обробітку поживних решток, агрегат також може бути використаний для інших операцій у господарстві. Універсальність — це синонім AO_Profi», — зауважив комерційний директор BEDNAR FMT Ян Беднар.

Повідомляється, що компанія надала можливість замовити демонстрацію Atlas AO_Profi у своєму господарстві. Для цього необхідно зв'язатися із представниками «BEDNAR Україна» або офіційними дилерами техніки BEDNAR в Україні.

Читайте також: Техніка BEDNAR взяла участь у підготовці до дня поля у HarvEast

Виконано за допомогою Disqus

+ 20° ... + 12°

Вітер

1.2м/с

Опади

0.5мм

Вологість

61%