Попит на рослинне молоко у світі виріс на 56%

5 квітня 2020 204 0
Попит на рослинне молоко у світі виріс на 56%
Попит на рослинне молоко у світі виріс на 56%

Відповідно до нового звіту компанії Piplsay, що займається дослідженнями в області споживчого попиту, майже половина американців (47%) планують регулярно споживати рослинне молоко. Цей відсоток збільшується до 56% у вікових групах мілленіалов і покоління Х, повідомляє milkua.

Для звіту дослідницька служба Market Cube опитала 30 694 дорослих. З-поміж учасників, котрі пробували рослинне молоко, більшість пробували мигдальне молоко (46%), менше учасників пробували рослинне молоко з кокоса (12%), сої (9%), вівса (5%), рису (4%) і кеш'ю (4 %).

«Все більше і більше людей сьогодні відмовляються від звичних молочних продуктів і переходять на рослинні альтернативи», – йдеться в доповіді.

З усіх учасників, котрі пробували молочні продукти рослинного походження в цілому, 46% пробували молоко, 14% пробували вершкове масло, 12% пробували йогурт і 10% або менше пробували морозиво, сир і пробіотичні напої.

Більше третини опитаних відповіли, що вживають рослинне молоко для підвищення харчового різноманітності. Інші уникають алергенів (23%) і антибіотиків (15%), дбають про добробут тварин і навколишнього середовища (13%), а також просто не люблять смак молока тваринного походження (10%).

Виконано за допомогою Disqus