Реклама

На Черкащині будують молочний комплекс на 1200 дійних корів

8 квітня 2020 390 0
На Черкащині будують молочний комплекс на 1200 дійних корів
Facebook

Група компаній «Надія» розпочала будівництво молочної ферми з новітнім обладнанням, розраховану на 1 200 дійних корів. Зазначено, що у майбутньому цей комплекс даватиме 13 140 т молока щорічно. Про це на своїй сторінці у Facebook написав співзасновник групи компаній «Надія» Радислав Ткаченко.

Створення молочнї ферма СТОВ «Перемога» (Золотоніський р-н, с.Хрущівка) — наступний проект групи компаній «Надія».

Повідомляється, що молочний комплекс буде розрахований на 1 200 дійних корів, а також буде обладнаний сучасним доїльним устаткуванням одного з провідних європейських виробників.

Зазначено, що молочна ферма матиме доїльну залу карусельного типу на 36 голів одночасного доїння. Вже йдуть роботи з облаштування комплексу, а також закуплено необхідне обладнання для комфортного утримання корів, а саме: спеціальні мати-підстилки, поїлки виробництва Німеччини та Франції, а також автоматична клімат-система.

«Застосування новітніх технологій дозволить отримувати 36 т молока у день або 13 140 т щорічно. Молоко нового комплексу буде високої якості, тому зможе застосовуватися вітчизняними виробниками для виробництва дитячого харчування. На сьогоднішній день вже створено 150 робочих місць», — написав Радислав Ткаченко.

Він також повідомив, що закінчення будівництва 1-ї черги очікується вже у червні 2020 р.

Читайте також: Молочний ринок очікує глобальна криза — думка

Виконано за допомогою Disqus