Väderstad представив новий концепт технології висіву

10 квітня 2020 93 0
Väderstad представив новий концепт технології висіву
Traktorist.ua

Інженер із впровадження нової техніки і технології Валерій Кремсал у рамках проекту Деталізація каналу «Тракторист», розповів про універсальність сівалки Väderstad  L 18 сімейства Tempo. Фахівець зазначив що ця модель характеризується максимальною робочою швидкістю до 17 км/год та високою продуктивністю. Повідомляється на Traktorist.ua.

Новий концепт технології процесу висіву представлений універсальністю сівалки для насіння будь-якого розміру та маси. Машина є автономною, а приведення механізму в дію забезпечується генератором.

«Сівалка характеризується простим доступом до висівного апарату. Для доступу необхідно лише зняти фіксатори та прибрати захисну кришку. Демонтаж висівного диска відбувається шляхом притискання диску до корпуса і поворотом фіксатора. Значно спрощує обслуговування наявність прямого електроприводу», — йдеться у повідомленні.

Система контролю норми висіву представлена датчиком, який контролює пропуски та двійники. Очисні зірочки дозволяють очищати отвори диска від засмічення. Диски створені з антистатичного армованого пластику. Система Powershot представлена трубкою невеликого діаметру для реалізації прольоту насіння зі швидкістю 17 м/с під тиском 3,5 кПа незалежно від розміру та форми насіння. 

Оснащення сівалки бункером для внесення добрив ємністю 5000 л або 3000 л. Дозування відбувається за допомогою електромоторів. Висів добрив відбувається дискоанкеровим сошником, який працює за принципом стискання пружини з можливістю регулювання положення притискного зусилля. Ексцентрикова шайба забезпечує глибину занурення сошника від 2 до 9 см. Котушка висіву добрив виготовлена з гуми здатна дозувати добрива одразу на два або три сошника. Пелюстки котушки розміщені у шаховому порядку, що забезпечує подачу добрив у обсязі 350 кг на швидкості 15 км/год.

«Ми рекомендуємо проводити сівбу соняшника на швидкості 14-15 км/год, кукурудзу — на 16-17 км/год, цукрового буряка — на 12-13 км/год», — зазначив Валерій Кремсал.

Система електронних засобів управління сівалкою Е-Сontrol дозволяє повністю контролювати процес висіву як вдень так і вночі. Також вона дає можливість під’єднуватись сівалці до навігаційних систем за допомогою терміналу Isobus трактора та працювати в автоматичному режиму вимикаючи висівні секції в місці, де вже проведено висів або здійснювати диференційований висів насіння, добрив.

Виконано за допомогою Disqus