На Півдні прогнозують зниження врожаю пшениці через посуху

14 квітня 2020 224 0
На Півдні прогнозують зниження врожаю пшениці через посуху
Kurkul.com

З огляду на те, що південні області України є основними регіонами вирощування пшениці, ризики отримання нижчого врожаю внаслідок посухи зростають. Про це йдеться в матеріалі «Перспективи врожаю пшениці: погода, якість, конкуренція з Росією» на Latifundist.com.

Наразі діапазон прогнозу виробництва пшениці в новому сезоні серед аналітиків коливається в межах від 26 до 27,7 млн ​​т.

«З огляду на те, що прогнози погоди поки не передбачають опадів на півдні України, цілком можливий негативний сценарій розвитку подій», — зазначають аналітики.

Читати за темою: Зерно, дизель і валюта — щоденні ціни

Не варто забувати і про те, що крім прогнозованого скорочення виробництва в поточному сезоні Україна може зіткнутися з проблемою якості, оскільки велика частка аграріїв повідомляють про те, що перед відкриттям ринку землі вони акумулюють кошти та суттєво скорочують внесення ЗЗР та добрив.

«За даними погодних карт, на більшості територій країни в найближчі дні пройдуть опади, однак південні області дощі обійдуть стороною, що знижує шанси на подальше поліпшення ситуації», — йдеться в матеріалі видання.

Виконано за допомогою Disqus