Реклама

У НААН розробили систему захисту пасік від хвороб та отруєнь

7 травня 2020 7776 0
У НААН розробили систему захисту пасік від хвороб та отруєнь
Kurkul.comУ НААН розробили систему захисту пасік від хвороб та отруєнь

Інститут тваринництва НААН розробив систему захисту пасік від заразних захворювань та отруєнь бджіл, про це повідомляє прес служба Національної академії аграрних наук України.

«В основу системи захисту бджіл від інфекційних захворювань і отруєнь покладено принципи належної бджолярської практики (GBP –Good Beekeeping Practice), яка спрямована допомогти бджолярам привести виробничі практики у відповідність до стандартів і вимог Європейського Союзу з виробництва якісної, безпечної й конкурентоспроможної продукції бджільництва, а також недопущення отруєнь, виникнення й розвитку заразних хвороб бджіл», — йдеться в повідомленні.

Розроблена вченими НААН Настанова з належної бджолярської практики разом із проектами нормативних документів забезпечує профілактику виникнення й розвитку інфекційних захворювань і захищає від отруєння бджіл пестицидами й агрохімікатами в період медозбору.

Із впровадженням розробленої системи на пасіках України, бджолярі зможуть продавати продукти бджільництва як на внутрішньому ринку, так і у всіх країнах-членах ЄС. Згідно з останніми вимогами дані норми ведення галузі є обов’язковими для бджолярів, які виробляють продукти бджільництва в комерційних цілях

Виконано за допомогою Disqus