Припинення опадів та потепління ― прогноз погоди на вихідні

8 травня 2020 102 0
Припинення опадів та потепління ― прогноз погоди на вихідні
Припинення опадів та потепління ― прогноз погоди на вихідні

У другі вихідні травня на територію України прийде потепління. Про це повідомляє сервіс агропогоди «Метео Фарм».

У суботу 9 травня на Сході очікуються дощі, значна кількість опадів пройде в Харківській області, місцями їх кількість досягне 8 мм. Також пройдуть короткочасні опади в Сумській, Полтавській та Дніпровській областях, на решті території сухо. Ночі прохолодні, температура знаходитиметься в межах +4…+9 °С. Денні температури в Південних областях +13…+17°С, на Заході, Півдні та Центрі +13…+19°С. Найпрохолодніше буде на Сході +12…+14°С.

У неділю 10 травня незначні опади пройдуть лише у Східних областях, на решті території суха та сонячна погода. Очікується потепління. У нічний час на всій території України температура дорівнюватиме +6…+10°С. В Північних та Центральних областях денна температура коливатиметься від +16…+21°С, на Сході прохолодніше +14…+18°С. В Західних та Південних областях +17…+22°С. В Чернівецькій області повітря прогріється до +24°С, в Одеській області до +25°С.

Понеділок 11 травня порадує  сухою та сонячною погодою. Температури почнуть досягати рекордних позначок. Нічні температури зупиняться на позначках +8…+12°С. Денні температури в Північних та Центральних областях досягатимуть +21…+27°С. В Західних та Південних областях знаходитимуться в межах +19…+28 °С. На Сході +19…+23°С. Вітер переважатиме північно - західного напрямку.
Потепління триватиме незначний період часу, адже з 13 травня очікується холодний фронт.

Виконано за допомогою Disqus