Якісний силос можливо приготувати за 4 доби – експерт

21 травня 2020 322 0
Якісний силос можливо приготувати за 4 доби – експерт
kurkul.com

Так як силос – це продукт підвищеної вологості і має високий ризик псування під впливом бактерій зовнішнього середовища, то для зменшення псування зеленої маси та збереження її поживності необхідно якомога швидше завершити процес ферментації.

Про те, як зберегти поживні властивості силосу йдеться у матеріалі «Зіпсований ще в полі: як уникнути проблем збереження силосу» на Kurkul.com.

Бактерії псування споживають енергію силосу, збережену у формі цукрів, що призводить до втрати сухої речовини та, відповідно, збільшенню вмісту вологи. Псування призводить до зменшення виходу молока з однієї тонни корму.

Для максимального збереження поживної цінності силосу бактерії ферментації повинні перемогти бактерії псування у змаганні за цукор. Найкраще збереження може бути досягнуто за рахунок найшвидшої ферментації.

Для досягнення повної ферментації за чотири доби, на відміну від традиційних 30, створено інокулянт Сайледж Про (SilagePro) від компанії Амерікан Фарм Продактс.

«Ферментація має лише одну мету – продукування кислот для якомога швидшого зниження рН. Для усіх кормових культур необхідно застосовувати лише один інокулянт – саме той, що здатний забезпечити утворення максимальної кількості молочної кислоти впродовж найкоротшого відрізку часу», – йдеться у матеріалі.

Читати за темою: Експерти назвали основні критерії вибору силосного гібрида кукурудзи

Виконано за допомогою Disqus

- 11° ... - 15°

Вітер

4.4м/с

Опади

0мм

Вологість

88%