В Україні почастішали випадки продажу фальсифікованого меду

17 липня 2020 99 0
В Україні почастішали випадки продажу фальсифікованого меду
pixabay.com

Цього року пропозицій меду на ринку досить мало. Бджолярі України, і, в першу чергу, південних її регіонів, переживають не найкращий сезон. У зв'язку з цим почастішали випадки продажу фальсифікату. Про це розповів голова Товариства бджолярів Миколаївської області Андрій Галдін, інформую АгроЮг.

Він зазначив, що покупцеві потрібно бути дуже уважним, адже у зв'язку зі сформованою ситуацією, почастішали випадки продажу фальсифікату.

«У зв'язку з недостачею меду, збільшилися випадки його фальсифікації. Недобросовісні бджолярі, в кращому випадку, розігрівають торішній мед, і продають його як свіжий за високою ціною. А в гіршому випадку, годували бджіл цукровим сиропом або глюкозно-фруктозні сиропи, і теж продають мед за високою ціною», — розповів бджоляр.

В цілому, ціни на торішній мед залишилися на колишньому рівні — від 90 до 100 грн/л — різнотрав'я, різнотрав'я з соняшником. На акацієвий мед досить високі ціни — 300 грн/л. На ріпаковий мед ціни різні — від 120 до 150 грн/л.

Варто відзначити, що на ціну українського меду, як і раніше, впливають експортери, які на сьогодні не поспішають підвищувати ціни.

Читати за темою: На Харківщині масово гинуть бджоли

Виконано за допомогою Disqus

+ 27° ... + 15°

Вітер

1.3м/с

Опади

0.7мм

Вологість

64%