На Прикарпатті запрацює кооператив із вирощування та переробки овочів і фруктів

22 липня 2020 75 0
На Прикарпатті запрацює кооператив із вирощування та переробки овочів і фруктів
Kurkul.com

У Старобогородчанській ОТГ, що на Івано-Франківщині невдовзі запрацює сільськогосподарський кооператив «Дари літа». Підприємство займатиметься вирощуванням, збором, а також переробкою овочів і фруктів. Повідомляє прес-служба Івано-Франківської ОДА.

За його словами голови громади Ярослав Здерка, рада ОТГ вже виділила приміщення площею 200 м2 у селі Лесівка для функціонування кооперативу. Окрім того, за 180 тис. грн закупили холодильну камеру.

Ярослав Здерка відзначив, що ініціатива впроваджується за підтримки програми Добре.

У рамках проєкту міжнародні партнери за $31 тис. закуплять на підприємство спеціалізоване обладнання для сушіння, мийки, а також подріблення овочів і фруктів. Голова громади наголосив, що СОК закуповуватиме сировину у місцевих жителів, а готову продукцію збуватимуть у закладах громадського харчування на Богородчанщині.

«Допомагаємо місцевим підприємцям реалізовувати бізнес-ініціативи. У нашій громаді сприятливі умови для розвитку сільського господарства. Переконанні, що спільна діяльність сприятиме соціально-економічному розвитку ОТГ», — сказав Ярослав Здерка.

Читайте також: 

Виконано за допомогою Disqus