Озимі зернові культури потребують захисту на ранніх етапах росту — експерт

25 серпня 2020 53 0
Озимі зернові культури потребують захисту на ранніх етапах росту — експерт
ukravit.ua

Напередодні осінньої посівної кампанії важливим питанням є захист озимих зернових культур від комплексу хвороб і шкідників на початкових етапах їх росту та розвитку. Про це наголошують експерти компанії «UKRAVIT».

«Озимим зерновим культурам на початкових етапах росту та розвитку загрожує надзвичайно велика кількість грибкових хвороб і ґрунтових та ранньопіслясходових шкідників, і їх шкодочинність щодо молодих рослин у цей період досить висока. Тому, щоб створити посівам оптимальне середовище, «UKRAVIT» у цьому сезоні вивів на ринок інноваційний інсекто-фунгіцидний протруйник зі стимулюючим ефектом Паскаль (флудиоксоніл, 50 г/л + тебуконазол, 30 г/л + азоксистробін, 20 г/л + тіаметоксам, 250 г/л)», — розповів Олександр Мигловець, керівник агрономічного департаменту компанії «UKRAVIT».

Експерт зазначає, що цей препарат високоефективно контролює широкий спектр збудників насіннєвої, ґрунтової та аерогенної інфекції і ґрунтових та ранньопіслясходових шкідників і за рахунок комбінації діючих речовин із різних хімічних класів забезпечує тривалий період захисної дії.

Також, завдяки оптимально підібраному складу, Паскаль здатен контролювати найширший спектр хвороб та шкідників, які можуть загрожувати посівам, у різних ґрунтово -кліматичних зонах України, забезпечує тривалий період захисної дії і при цьому — не має ризику прояву резистентності у шкідливих організмів.

Флудиоксоніл, що входить до його складу, локально проникає в тканини насіння, повільно переміщується сходами, призводить до порушення функціонування клітинних мембран грибів і зупиняє ріст міцелію. Тебуконазол володіє системною дією та забезпечує захисні, лікувальні та викорінюючі функції: він спричиняє блокування біосинтезу ергостеролу, що призупиняє поділ клітин збудника, внаслідок чого він гине.

Азоксистробін блокує утворення спор і ріст міцелію. А тіаметоксам блокує нікотинові рецептори в постсинаптичній мембрані синапсу, в результаті чого порушується рухома активність шкідника, що не дозволяє йому продовжувати процес живлення.

«Паскаль є рішенням № 1 для захисту озимих зернових колосових культур від сажки (види), кореневих та прикореневих гнилей, септоріозу та борошнистої роси на початкових етапах росту, хлібної жужелиці, дротяників, злакових мух, хлібних блішок, попелиць, цикадок. Завдяки його застосуванню можна створити своїм посівам оптимальні умови для росту та розвитку на початкових етапах вегетації», — підсумовують у компанії.

Виконано за допомогою Disqus