Житомирські виробники лохини запустили нові сортувальну і пакувальну лінії

2 вересня 2020 95 0
Житомирські виробники лохини запустили нові сортувальну і пакувальну лінії
facebook.com

Кооператив Blueberry by StarBerries на базі ТОВ «Грасс Авеню» у с. Забілоччя Радомишльського р-ну Житомирської обл. ввів в експлуатацію високотехнологічну сортувальну лінію ягід Berry Class 4 іспанської компанії-виробника Elifab і фасувальне обладнання від компанії Mat Exakta.

Про це кооператив повідомляє на своїй сторінці у Facebook.

«Наша компанія не стоїть на місці. Щорічно ми вдосконалюємо виробництво для того, щоб наш споживач, як в Україні, так і за її межами, отримував високоякісний продукт. Цього року ми запустили професійний склад-холодильник площею понад 700 м2. Запуск сучасного холодильного обладнання дає нам можливість повністю дотримуватися так званий «холодну ланцюжок», яка є основою в збереженні ягід свіжими, як можна довше», — зазначили в компанії.

Виробники також зауважили, що високочутлива оптична система сортувальної лінії і сучасне програмне забезпечення дозволяють впорядкувати зібрану продукцію максимально точно і якісно, ​​адже в процесі перевірки ягід враховується більше 30 показників якості продукції.

Також особливістю обладнання є те, що після сортування ягода залишається цілою, а найголовніше зберігається властивий ягодам голубики сизий наліт.

Читати за темою: У найближчі 10 років очікується бум вирощування лохини — виробник

Виконано за допомогою Disqus