Через карантин на Вінниччині призупинила роботу креветочна ферма

7 вересня 2020 65 0
Через карантин на Вінниччині призупинила роботу креветочна ферма
Kurkul.com

У Жмеринці на Вінниччині через карантинні обмеження призупинило роботу підприємство «Акваресурс плюс», на якому з 2018 р. вирощували королівські креветки. Про це повідомляє Vinbazar.com.

Підприємство облаштували в приміщенні колишньої хутряної фабрики. Сьогодні виробництво законсервували, тому що стало неможливо доставляти мальків.

Як розповів директор підприємства Геннадій Мельник, через карантин «збилася» налагоджена система поставок малька креветки, який доставляли прямим авіарейсом з Таїланду.

«Їх привозили у пакетах з водою. Через те, що це живі організми, рахунок йде не на години, а на хвилини. Раніше нас розмитнювали без черги, щоб запобігти загибелі малька. Зараз ситуація з коронавірусом та новими вимогами санітарного лікаря України вплинула на поставки, тому чекаємо кращих часів», — пояснив директор.

Виробництво законсервували ще на початку літа, коли реалізували останні креветки. На підприємстві обіцяють відновити вирощування ракоподібних, як тільки зміниться ситуація у світі. В майбутньому також планують розпочати розведення осетрових порід риб.

Не пропустіть актуальні матеріали на сайті:

Виконано за допомогою Disqus