На Харківщині працівники поліції побили фермера та комбайнера

15 вересня 2020 6205 0
На Харківщині працівники поліції побили фермера та комбайнера
Kurkul.com

У Сахновщинському р-ні поблизу села Дар-Надежда, що на Харківщині, відбулася сутичка між аграріями, які збирали урожай соняшнику, та спецпідрозділом поліції. В результаті цього двоє робітників поля із тілесними пошкодженнями потрапили до лікарні, а на працівників поліції Державним бюро розслідувань заведено кримінальну справу за перевищення службових повноважень. Про це Kurkul.com повідомив один із постраждалих місцевих фермерів Микола Куценко.

За його словами, коли фермери розпочали збір соняшнику на полі, до них під’їхали працівники спецпідрозділу із вимаганням «поділитись» часткою урожаю. Почувши відмову, вони застосували кайданки та нанесли тілесні ушкодження чоловікам, які згодом були доставлені до лікарні із поламаними ребрами та забоями. Також працівники поліції арештували комбайн та зібраний урожай.

«Зрештою ситуація взагалі вийшла з-під контролю. Спецпризначенці приїхали додому до одного із постраждалого, аби забрати урожай, виключивши світло в районі. Проти такого свавілля піднялися люди, вимагаючи справедливості та розслідування неправомірних дій працівників поліції», — розповів Микола Куценко.

Наразі справа взята під контроль Державного бюро розслідувань. 

Читати за темою: На Вінниччині керівники двох агрофірм конфліктували через врожай

Виконано за допомогою Disqus