За американської системи управління фермою надої можна збільшити втричі — експерт

5 жовтня 2020 70 0
 За американської системи управління фермою надої можна збільшити втричі — експерт
Kurkul.com

На фермі «Теофіпілка» компанії «Агропродсервіс» було впроваджено американську індустріальну систему управління. Про це йдеться у матеріалі Агропродсервіс & American Dairy Technology, або Як впроваджували американський досвід на українській фермі на Latifundist.com.

Так, ще два роки тому молочний напрямок в компанії ніхто серйозно не сприймав, адже він не приносив ні валового доходу, ні валового надою.

«Раніше валовий надій молока був в межах 10-11 т на 700 корів», — зазначили у матеріалі.

Проте, компанія вирішила переосмислити бізнес та віддала на аутсорсинг ключові зони роботи консалтинговій компанії American Dairy Technology, яка вже через рік збільшила показники молочних ферм втричі.

«Надої на корову не перевищували 6,2 тис. кг в рік. Але через рік завдяки злагодженій роботі та за рахунок оптимізації годівлі за технологією American Dairy Technology на фермі вдалося поступово збільшити вал молока. А це, в свою чергу, вплинуло на рішення керівництва придбати в Чехії близько 700 голів нетелей, які вже отелилися. Коли я прийшов, то ми тими 700 коровами давали 10-11 т, тепер 1 120 фуражних у фізичній вазі дають 37 т», — розповідає завідувач ферми «Теофіпілка» Теодозій Олійник.

Крім того, він додав, що сьогодні в планах компанії довести поголів'я на фермі до 2,5 тис. голів, в тому числі фуражних корів — до 1,5 тис. голів. 

Виконано за допомогою Disqus