Герега не прийшов на перемовини з фермерами

22 грудня 2015 110 0
У Хмельницькому пройшла зустріч фермерів та представників «Агрохолдингу 2012»
Кurkul.comУ Хмельницькому пройшла зустріч фермерів та представників «Агрохолдингу 2012»

У Хмельницькому пройшла зустріч фермерів та представників «Агрохолдингу 2012» з питання діяльності компанії, яка загрожує місцевим аграріям. Як повідомив голова АФЗ Хмельниччини Анатолій Мендрик, під час круглого столу було прийняте рішення про створення робочої групи з цього питання.

«Будемо проводити подібні зустрічі і надалі. Ми стверджуємо, що таку орендну плату, як пропонує холдинг, виплачувати нереально, представники ж холдингу кажуть, що це цілком можливо. Компанії підпорядкована група науковців, які спробують довести, що це реально», —розповів голова.

Читати по темі: Олександр Романюк: Якщо Герега не прийде на засідання облради, заблокуємо «Епіцентр»

На зустрічі також були присутні заступник губернатора з аграрних питань Володимир Кальніченко, директор департаменту агропромислового розвитку ОДА та депутати облради. Чекали й на депутатів ВРУ від Хмельниччини та особисто Олександра Герегу, якого називають власником «Агрохолдингу 2012», але, за словами Анатолія Мендрика, вони не змогли приїхати через сесію Верховної Ради, на якій порушувалося питання спецрежиму ПДВ. Замість власника компанію на перемовинах представляв її офіційний директор Василь Мороз.

«Будемо працювати надалі, оскільки поки що змін на покращення відносин чи зближення сторін немає», — підсумував голова.

Андрій Губін, Kurkul.com

Виконано за допомогою Disqus