Реклама

Väderstad підвищив якість обслуговування клієнтів

16 листопада 2020 40 0
Väderstad підвищив якість обслуговування клієнтів
Väderstad

Компанія «Väderstad-Україна» посилила сервісну службу та підвищила якість обслуговування клієнтів. Повідомляє Traktorist.ua.

«Придбання машини Väderstad — це початок довгострокових відносин між виробником і покупцем. Далі настає черга сервісної служби компанії підтримувати та піклуватись за те, щоб клієнт був задоволений результатом та працею машини. Сервісні інженери Väderstad завжди готові надати допомогу в експлуатації придбаної вами техніки. Машина, яка регулярно обслуговується кваліфікованими спеціалістами, працює надійно і ризик виникнення збоїв у її роботі мінімальний. Використання оригінальних запасних частин і зношувальних деталей, своєчасна діагностика та вчасна їх заміна — це запорука безвідмовної та довготривалої роботи машини», — наголошує виробник.

За словами представників компанії, сервісна служба «Väderstad Україна» — це команда спеціалістів, які мають глибокі знання нашої техніки закріплені багаторічним досвідом її обслуговування. Для оперативного надання якісних послуг із обслуговування техніки вони мають нові сучасні автомобілі, укомплектовані необхідним ремонтним обладнанням. Спеціаліст сервісного відділу має цілодобовий доступ до складу оригінальних запасних частин та зношувальних робочих органів для обслуговування саме вашої машини.

«Väderstad — це інноваційність, технологічність, продуктивність та надійність. За дотримання регламентів щодо технічного обслуговування та проведення вчасної діагностики стану техніки ви можете бути впевнені у надійності своїх машин впродовж всього періоду їхньої експлуатації», — йдеться у повідомленні виробника.

Виконано за допомогою Disqus