Аграрний бізнес передрікає важкі часи для ферм

25 грудня 2015 67 0
Аграрії з острахом очікують наслідків змін податкового законодавства
Кurkul.comАграрії з острахом очікують наслідків змін податкового законодавства

Представники аграрного бізнесу з острахом очікують наслідків змін податкового законодавства та передрікають важчі часи для ферм, повідомляють «Волинські новини».

Фермер Петро Камельчук розповів, що головним страхом аграріїв у всій країні є новації податкового законодавства. Зокрема, передбачене введення ПДВ у сфері АПК. Сума податку диференціюється в залежності від виду діяльності.

«Наше тваринництво практично ледь покриває затрати. Якщо введеться це ПДВ… Я би радий був збути тих 700 голів, що залишилися. Навіщо мені збитки? Треба криком про це кричати. Завтра вже буде пізно. Ми просто виріжемо це поголів’я», — зазначив фермер.

Зокрема, ставка єдиного соціального внеску знизилася до 22%, податок на додану вартість ввели у таких пропорціях: для зернових компаній – 85% платежів у бюджет та 15% на спецрахунки для подальшого використання на свій розсуд, для тваринників і молочників – 20% у бюджет і 80% на спецрахунки, для інших підприємств – 50% у бюджет і 50% на рахунки.

Попередні пропозиції відповідали таким показником: 75% у бюджет і 25% на спецрахунки для всіх агропідприємств незалежно від напряму діяльності. Однак аграріями як і раніше, залишають для власного використання близько 6,6 млрд грн.

Виконано за допомогою Disqus

+ 6° ... + 2°

Вітер

3.7м/с

Опади

4.7мм

Вологість

71%