На Вінниччині відкрили потужний завод з переробки кукурудзи

7 грудня 2020 2049 0
На Вінниччині відкрили потужний завод з переробки кукурудзи

У селищі Демківське Гайсинського р-ну Вінницької обл. розпочав роботу новий завод компанії «Дакса Бунге Україна» з переробки кукурудзи. Вартість інвестиційного проєкту — $14 млн. Про це повідомив Сергій Борзов, голова Вінницької ОДА, на своїй сторінці у Facebook.

«Новий інвестиційний агропроєкт запустили на Вінниччині: $14 млн — на переробку кукурудзи. Власником нового заводу є компанія «Дакса Бунге Україна». Це підприємство з 100% іноземними інвестиціями, засновниками якого є лідер з переробки кукурудзи у Європі — «Дакса Груп» (Іспанія) та один з найбільших світових трейдерів — американська компанія «Бунге», — поінформував він.

За словами очільника області, підприємство устатковане сучасним обладнанням італійського виробництва для переробки кукурудзи твердих сортів на борошно та крупу загальною потужністю 300 т кукурудзи на добу (100 тис. т на рік). 80% готової продукції заводу планується реалізовувати на експорт.

«Наразі на підприємстві проводяться пусконалагоджувальні роботи і відпрацьовуються рецепти та специфікації продуктів під кожного конкретного споживача. Основні клієнти заводу — це великі міжнародні корпорації: виробники пива та харчових продуктів», — йдеться у повідомленні.

Також, на підприємстві вже випущена та підготовлена до експорту перша партія продукції, яка відповідає світовим стандартам з якості та харчової безпеки. Це підтверджено результатами лабораторних випробувань ДП «Вінницястандартмерологія».

Читати за темою: У світі знижено прогноз виробництва зернових культур через нестачу опадів

Виконано за допомогою Disqus

Матеріали за темою