Реклама

Фермери підтримали дерегуляцію

29 грудня 2015 98 0
Реформування аграрної галузі продовжиться у руслі дерегуляції
Кyivryboohorona.kiev.uaРеформування аграрної галузі продовжиться у руслі дерегуляції

Реформування аграрної галузі у 2016 р. потрібно продовжувати у руслі подальшої дерегуляції і боротьби з корупцією в аграрному секторі, заявив проектний менеджер реформ в аграрному секторі Національної ради реформ Олег Проценко, пише Мінагропрод.

За його словами, Мінагропрод отримав чіткий сигнал від фермерів, що потрібно продовжувати спрощення умов ведення бізнесу та вироблення чітких «правил гри» на аграрному ринку.

«Ефективна і планомірна дерегуляція в аграрному секторі здатна вирішити одразу декілька проблем. Ми можемо спростити умови ведення бізнесу для фермерів, прибравши зайві дозвільні документи та бюрократичні процедури, тим самим зменшимо рівень корупції, оскільки скоротяться безпосередні контакти з державними службовцями, що дасть можливість уникнути корупційні ризики», — сказав він.

На думку експерта, вже сьогодні громадськість та Мінагропрод активно співпрацюють і виробляють єдині підходи до довгострокового розвитку галузі, з дотриманням думки більшості учасників аграрного ринку.

«Сьогодні Мінагропрод та ГО Agro.ReformsUA у тісній співпраці з фермерами створили список дерегуляційних ініціатив і вже на початку наступного року він буде остаточно погоджений з фермерами та профільними асоціаціями і поданий на розгляд до Верховної Ради України», — повідомив Олег Проценко.

Також він додав, що наступного року планується продовжувати розпочатий у цьому році курс на дерегуляцію та подальшу співпрацю з громадськістю та фермерами в областях.

Виконано за допомогою Disqus