Реклама

Прокуратура Харківщини вимагає у фермера повернути державі 14 земельних ділянок

26 січня 2021 170 0
Прокуратура Харківщини вимагає у фермера повернути державі 14 земельних ділянок
Kurkul.com

Прокуратура Харківської обл. вимагає у фермерського господарства повернути державі 600 га земельних ділянок вартістю понад 220 млн грн. Про це інформує пресслужба відомства.

«Харківською місцевою прокуратурою  до Первомайського міськрайонного суду Харківської області подано 2 позовні заяви в інтересах держави в особі Первомайської районної державної адміністрації, Головного управління Держгеокадастру у Харківській обл. до фізичної особи та фермерського господарства про розірвання договорів оренди та повернення у відання держави 14 земельних ділянок загальною площею понад 600 га та вартістю понад 220 млн грн», — йдеться у повідомленні.

Прокуратурою встановлено, що між Первомайською районною державною адміністрацією та фізичною особою укладено ряд договорів оренди земельних ділянок. Надалі орендар передав спірні земельні ділянки фермерському господарству фактично в суборенду для ведення фермерського господарства без погодження з орендодавцем — Первомайською районною державною адміністрацією. Порушення вимог чинного законодавства, а саме Закону України «Про оренду землі» стало підставою для направлення відповідних позовів до суду.

У відомстві зазначили, що наразі відкрито провадження у справі.

Читати за темою:

Виконано за допомогою Disqus