На Миколаївщині виробляють органічні соуси з екзотичних овочів

21 лютого 2021 59 0
На Миколаївщині виробляють органічні соуси з екзотичних овочів
ТОВ «Стодола»

ТОВ «Стодола», що в м. Первомайськ Миколаївської обл., запустило у виробництво лінійку органічних соусів з власноруч вирощених екзотичних овочів. Про це повідомляє Укрінформ.

«Наразі ми закінчили всі випробування і запустили у виробництво лінійку органічних соусів. Серед них є як екзотичні, так і класичні. Наразі це 11 соусів і 3 кетчупи. Найекзотичніший — Брокомоле. Це суміш чотирьох видів капусти: кольрабі, броколі, цвітної і капусти кейл. Повний набір вітамінів та корисних елементів», —  розповів керівник підприємства Ян Островський.

Він з родиною налагодив повний цикл виробництва консервів з екзотичних овочів на органічній основі, які самі вирощують, консервують та реалізують. Серед таких бамія, трюфельна картопля Вітелот, шипований огірок ківано (або рогата диня), унікальні австрійські перці, бебі-кукурудза, бебі-патісон, різнокольорова бебі-кукурудза та інші.

Читати також: Дунайський аграрій запустив виробництво чипсів з органічних дині, кавуна та сливи

Наразі «Стодола» відома не лише на Миколаївщині, а й в Україні та за її межами. Невеликі партії продукція  реалізується у Францію, Німеччину та Голландію. 

«Нішова продукція як такого широкого попиту в Україні ще не має, бо про неї мало хто знає і мало хто її куштував. Отож ми самі формуємо на неї попит, експериментуємо зі смаками, з рецептурою. А щоб відправити на експорт велику партію, треба вирощувати і консервувати продукцію у промислових масштабах», — наголошує фермер.

Виконано за допомогою Disqus

+ 23° ... + 19°

Вітер

2.4м/с

Опади

5.1мм

Вологість

62%