У США створили рослинне молоко з ячменю

23 лютого 2021 24 0
У США створили рослинне молоко з ячменю
pexels.com

Компанія Take Two Foods, яка через дочірнє підприємство належить AB InBev, створила із пивоварного ячменю рослинне молоко зі смаковим профілем та вмістом поживних речовин, які максимально відповідають тваринному продукту. Про це повідомляє foodnavigator-usa.com.

У ячмінному молоці є те, що шукають споживачі – білок (від 5 до 8 г), вітамін D, кальцій. Що важливо, йому нарешті притаманний вершковий смак. Рівень калорійності варіюється залежно від смаку – від оригінального несолодкого до ванільного та молочного шоколаду зі вмістом 12 грамів цукру на 100 мл.

Take Two Foods виготовляє інноваційний продукт із високорозчинної протеїнової суміші EverPro BR EverGrain, яка містить 85% білку з ячменю та рису.

Читати також: Буковинські селекціонери НААН вивели 4 скороплідних сорти волоського горіха

За словами Сари Пул, генерального директора Take Two Foods, це зовсім інше ячмінне молоко, ніж попередні його аналоги на ринку.

«Ячмінь — це не ніша. Це одна з найбільших культивованих рослин у світі. Проте ячмінне молоко Take Two Foods — перше молоко на рослинній основі, яке на смак, поживністю та функціональністю відповідає тваринному», — зазначила вона.

Новий продукт добрерозчинний, має кремову текстуру. Його можна пити, додавати у смузі, каву чи випічку.

Зазначається, що у списку інгредієнтів ячмінного молока — вода, ячмінний та рисовий білок, кокосові вершки, органічна соняшникова олія, гороховий білок, до 1% карбонату кальцію, натуральний ароматизатор, морська сіль, органічна камедь, вітамін D2 та органічний соєвий лецитин.

Читати за темою: Селекціонери вивели нові високоврожайні сорти полуниці

Виконано за допомогою Disqus

+ 20° ... + 12°

Вітер

1.2м/с

Опади

0.5мм

Вологість

61%