На Тернопільщині зібрали на 5 тис. т більше плодів і ягід

85
0
У Тернопільській області збільшився валовий збір плодоягідної продукції
Аlcopribor.ruУ Тернопільській області збільшився валовий збір плодоягідної продукції

У Тернопільській області збільшився валовий збір плодоягідної продукції, повідомляє прес-служба департаменту агропромислового розвитку Тернопільської облдержадміністрації.

Валовий збір плодоягідної продукції становить 70,7 тис. т, що на 5 тис. т більше, ніж у 2014 р., за рахунок урожайності, яка становить 123,6 ц/га, що на 7,1 ц/га більше показника 2014 р.

«В області реалізуються інвестиційні проекти. Зокрема, для зберігання плодово-ягідної продукції ФГ «Гадз» Бучацького району відкрито першу чергу переробного комплексу та фруктосховища з регульованим газовим середовищем ємністю 35 тис. т. Збудовані перші потужності цього комплексу, а це холодильні приміщення на 10 тис. т та найсучасніша сортувальна лінія», — йдеться у повідомленні.

Завершується будівництво фруктосховища з регульованим газовим середовищем ємністю 20 тис. т в ТОВ «Україна» Підволочиського району.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus