На Львівщині побудують завод із безвідходної переробки картоплі

8 березня 2021 65 0
На Львівщині побудують завод із безвідходної переробки картоплі
pixabay.com

Компанія «Централ Плейнс Груп Україна», заснована групою іноземних інвесторів з Великобританії та Фінляндії, планує побудувати завод з переробки картоплі у Львівській обл. Про це повідомляє пресслужба Львівської ОДА.

Зазначено, що «Централ Плейнс Груп Україна» вирощує картоплю в Кам'янка-Бузькому та Самбірському районах на загальній площі 700 га. Минулого року валове виробництво склало близько 15 тис. т.

«Ми маємо намір збудувати у Глинянах Золочівського району завод із безвідходної переробки картоплі, зокрема у крохмаль. Вартість будівництва близько 7 млн доларів. На підприємстві хочемо створити близько 50 робочих місць. Плануємо переробляти 40-50 тис. т картоплі в рік. Для вигідного функціонування заводу є велика потреба у сировині», — прокоментував Олег Дринь, член Ради Директорів компанії і представник Фінської Інвестиційного фонду.

Читати також: Промислове картоплярство може поповнити держбюджет майже на 4 млрд грн — УАВК

Він зазначив, що компанія планує налагодити співпрацю з місцевими фермерами та побудувати ефективний процес вирощування та поставки сировини до заводу. Також в планах співпраця з USAID з розвитку фермерства та налагодження процесу закупівлі в аграріїв картоплі.

Повідомляється, що минулого року підприємство побудувало картоплесховище з холодильним обладнанням, потужністю 11 тис. т.Наразі компанія працює над будівництвом другої черги картоплесховища такою ж потужністю. Крім того, планується збільшення площі вирощування картоплі.

Читати за темою: На Дніпропетровщині збудують завод з глибокої переробки кукурудзи

Виконано за допомогою Disqus

- 2° ... - 5°

Вітер

1.7м/с

Опади

0.9мм

Вологість

96%